Utánpótlás: Négy gólt szerezve győzött U13-as és U14-es csapatunk

2024-09-16

Öt együttesünk hat mérkőzést játszott az elmúlt napokban.

U19-es csapatunk egy győzelem és egy döntetlen után a Puskás Akadémia FC-t látta vendégül a 3. fordulóban. A találkozót a felcsútiak kezdték jobban, és végül az első 35 percben megszerzett háromgólos előnyüket megőrizve 5-2-re nyertek.

Leány Országos U19, 3. forduló
MTK Budapest U19-Puskás Akadémia FC U19 2-5 (0-3)

Gólszerző: Gávris (54.), Erdei (87.), illetve Chugyik (21., 23.), Tóth (35.), Vadász (62.), Berencsi (64.)

Sárga lap: Czuczai (72.)

MTK Budapest U19: Kispetik - Vas H., Hanák, Erdei, Gávris, Farády, Pára, Halász, Zsirka-Klein, Garda, Csoma.

Csereként pályára lépett: Szántai, Balogh, Becsei.

Vezetőedző: Rajkó Zoltán

Az első két bajnoki mérkőzését megnyerő U17-es együttesünk vasárnap a Puskás Akadémia FC otthonában pont nélkül maradt, a hazaiak az utolsó 30 percben 1-0 után eldöntötték a találkozót.

Leány Országos U17, 3. forduló
Puskás Akadémia FC U17-MTK Budapest U17 4-0 (1-0)

Gólszerző: Kisnémet (29.), Kuprák (62. - büntetőből), Érsek (67.), Kézdy (82.)

Sárga lap: Kisnémet (66.), Berger (72.), illetve Darvai (10.)

MTK Budapest U17: Potor - Balogh, Csörgő, Szécsi Sz., Kovács M., Darvai, Walton, Zséli, Bellon, Horváth, Gyurátz.

Csereként pályára lépett: Hubják, Bakos, Bokros, Szabó P., Vas Z., Németh, Tóth.

Vezetőedző: Nagy Alexandra

U15-ös gárdánk egy győzelem és egy döntetlent után utazott a Puskás Akadémia FC-hez vasárnap. A vezetést a felcsútiak szerezték meg a 34. percben, és a lányok hiába tettek meg mindent az egyenlítésért, a hajrában egy újabb hazai góllal kialakult a 2-0-ás végeredmény.

Leány Országos U15, 3. forduló
Puskás Akadémia FC U15-MTK Budapest U15 2-0 (1-0)

Gólszerző: Kelemen (37.), Mihályi (79.)

MTK Budapest U15: Árokszállási - Monok, Furculita, Szécsi V., Kéri, Nagy, Csontos T., Póta, Csontos D., Töreki, Weszely.

Csereként pályára lépett: Rontó, Feigl, Pergel, Gyuricza.

Vezetőedző: Malik Dóra

A regionális bajnokságban szereplő U14-es csapatunk a 2. fordulóban kezdte meg a bajnoki küzdelmeket. A legutóbbi kiírást aranyérmesként záró együttesünk a Budapest Honvéd FC ellen nyolc perc után már két góllal vezetett, és végül 4-2-re nyerni tudott!

Leány Regionális U14, HNP Dél-Kelet, 2. forduló
MTK Budapest U14-Budapest Honvéd FC U14 4-2 (2-1)

Gólszerző: Péter (3.), Galamb (8.), Bodor (46.), Kun (56.), illetve Bécs (32., 80.)

Sárga lap: Bodor (39.)

Piros lap: Grábner (39.)

MTK Budapest U14: Lakatos - Maukner, Simon, Mészáros, Mikuljuk, Galamb, Péter, Farkas L., Kun.

Csereként pályára lépett: Bartha, Jakus-Czeglédi, Bodor, Gerőfi-Gerhardt.

Vezetőedző: Szoliva Zsolt

A héten megkezdte szereplését a BLSZ által szervezett serdülő bajnokságban U13-as gárdánk, ahol egy kivételével fiú csapatok várnak majd a lányokra. Az első fordulóban, kedden fordulatos találkozón a KISE 4-3-ra tudott nyerni, míg a vasárnap a Future Stars FC ellen 1-3-ról fordítva 4-3-ra győztek fiataljaink!

BLSZ Serdülő U13, HNP “I” csoport, 1. forduló
MTK Budapest U13-KISE U13 (fiú) 3-4

Gólszerző: Mészáros (33., 41.), Bartha (69.), illetve Szabó (7., 21.), Melegh (19. 46.)

MTK Budapest U13: Gyócsi - Bakos, Mészáros, Péter, Ambrus, Kormos, Vandenko, Takács, Mikuljuk.

Csereként pályára lépett: Simon, Gór, Dolapcsiev, Bartha.

Vezetőedző: Rigó Nikolett

BLSZ Serdülő U13, HNP “I” csoport, 2. forduló
MTK Budapest U13-Future Stars FC U13 (fiú) 4-3

Gólszerző: Vandenko (27.), Kormos (45.), Galamb (59.), Takács (60.), illetve Azouzi (12.), Béres (36.), Galamb (39. - öngól)

MTK Budapest U13: Gyócsi - Kormos, Gór, Ambrus, Bakos, Galamb, Jakus-Czeglédi, Vandenko, Bartha.

Csereként pályára lépett: Sztefanov, Süle, Dolapcsiev, Takács.