HÍREK

Hat játékosunk kapott meghívót a magyar válogatott edzőtáborába

2025-08-19

Hat játékosunk kapott meghívót a magyar válogatott edzőtáborába

Három napot készül Telkiben a nemzeti együttes.

Rendhagyó edzőtábort tart a magyar női labdarúgó-válogatott augusztus 25-27. között Telkiben, ugyanis ezúttal csak a magyar élvonalban játszó futballistákat hívott meg Szarvas Alexandra szövetségi kapitány.

Így csapatunkból Csigi Eszter, Erős Evelin, Mészáros Cecília, Pataki Georgina (a képen), Siklér Kinga és Zágor Bernadett lehet ott a három napos összetartáson.

A meghívottak közül Csigi, Mészáros, Siklér és Zágor már szerepelt a válogatottban, Erős többször volt kerettag, de még nem lépett pályára, míg Pataki abszolút újoncnak számít.

Gratulálunk és sok sikert kívánunk játékosainknak! 

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok