Átvették az aranyérmeket a lányok (VIDEÓ)
2015-06-20
A veretlenül nyert bajnokság zárómérkőzése után, átvették az aranyérmeket az U17-es csapat játékosai Kis Lászlótól.
Kapcsolódó cikkek
Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre: