HÍREK

Vágó Fanny lett a 2025-ös év legjobb női labdarúgója az MTK-nál

2026-02-02

Vágó Fanny lett a 2025-ös év legjobb női labdarúgója az MTK-nál

Futballistánk az Kék és Fehér Jótékonysági bálon vehette át az elismerést.

A Kék és Fehér Jótékonysági bálon a 2025-ös év legjobb MTK-s női labdarúgójának választott Vágó Fanny szakágvezetőnktől, Pinczi Anitától vehette át az elismerést! 

Kiváló játékosunkat Dr. Selei András klubigazgató és Polyák Balázs klubmenedzser is köszöntötte.

Kapcsolódó cikkek

Ne maradjon le egy eseményről sem! Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Szponzorok