HÍREK

Hat játékosunk kapott lehetőséget két utánpótlás válogatottban

2024-10-06

Az elmúlt napokban az U15-ös és az U17-es nemzeti együttes is pályára lépett.

A héten a Bulgáriában rendezett UEFA Development tornán szerepelt az U15-ös leány válogatott, melynek keretébe öt játékosunk is bekerült.

Árokszállási Sophie mindhárom találkozón, Bulgária, Észak-Írország és Románia ellen is kezdő volt, az első két találkozón egy félidőt kapott, míg a harmadikat ő védte végig.

Csörgő Janka a bolgárok ellen végig a pályán volt, az északírek ellen a 65. percben állt be, míg a románok ellen a szünetben lecserélték.

Monok Anna az első összecsapáson a 65. percben kapott lehetőséget, míg a másik két mérkőzést végigjátszotta.

Nagy Fanni sorrendben 65, 25 és 45 percet játszott, Bulgária ellen gólt szerzett!

Szécsi Szabrina Észak-Írország és Románia ellen szerepelt, előbbin 81 percet, az utóbbin pedig bő negyed órát.

A válogatott két győzelemmel (Bulgária 3-0, Észak-Írország 6-1) és egy vereséggel (Románia 0-2) a második helyen zárt.

Az U17-es nemzeti együttes Belgiumban játszott edzőmérkőzést, és szenvedett 1-0-ás vereséget. Az összecsapást Szabó Melissza végigjátszotta.