Az MTK Budapest Zrt. női csapatának hivatalos oldala
Az MTK TV riportjában Vass László szakmai igazgató és Schrancz Balázs U19-es vezetőedző mellett a játékosok értékelték a...
Két együttesünk is bronzérmet szerzett a remek hangulatú viadalon.
Együttesünk az FTC otthonában lépett pályára a 7. fordulóból pótolt mérkőzésen.
Csapatunk egy góllal maradt alul a 11. fordulóból pótolt mérkőzésen.
Hat gólig meg sem állt csapatunk az Illés Akadémia-Viktória ellen.
Az Illés Akadémia-Viktória és a Szekszárdi UFC lesznek az ellenfelek.
A Puskás Akadémia FC és a BVSC-Zugló voltak az ellenfelek.
Szombaton kettő, vasárnap három együttesünk is pályára lép.
A 3. fordulóból elhalasztott mérkőzését szerdán pótolta csapatunk, és négy gólt szerezve diadalmaskodott.
Az U17 hazai pályán nyert, míg az U14 idegenben szenvedett vereséget.