U17-es válogatott: Két játékosunk is eredményes volt Szlovénia ellen

2020-03-06

Pápai Emőke kétszer, Sain Anna egyszer talált a szlovénok kapujába az Eb-elitkör előtti utolsó két felkészülési mérkőzésen.

Az U17-es női labdarúgó-válogatott a hét közben kétszer is megmérkőzött Szlovéniával a március 18-án, Szombathelyen kezdődő Eb-elitkör előtt.

Kedden idegenben 3-0-ra győzött az együttes, ezen a találkozón Pápai Emőke szerezte meg a vezetést, miután mélységből kilépve az elfekvő kapus mellett a hálóba gurított. A végeredményt másik két játékosunk állította be, Benke Dorka gólpassza után Sain Anna volt eredményes.

A csütörtöki nagykanizsai összecsapást 2-1-re nyerte Schumi Dóra szövetségi edző csapata, ezen a mérkőzésen Pápai Emőke lőtte a második magyar gólt.

A keretben lévő negyedik MTK-játékos, Bokor Blanka mindkétszer végigjátszotta a kilencven percet.

A Eb-elitkörben sorrendben Románia (március 18., 15:45), Izland (március 21., 14:00), és Oroszország (március 24., 16:00) lesz az ellenfél a Haladás Sportkomplexumban.