Keresés

Hírek

Labdarúgás női 2016.05.07 MTK Hungária FC - Viktória TREND-Optika FC 6-3 (2-1)

MTK Hungária FC - Viktória TREND-Optika FC 6-3 (2-1) Kilencgólos meccsen, történelmi eredmény.

Labdarúgás női 2016.03.30 Megint a fránya büntetők

Megint a fránya büntetők A rendes játékidő utolsó percéig továbbjutásra állt az MTK Hungária együttese a Förch női Magyar Kupa elődöntőjében, a Ferencváros vendégeként. A legrosszabb pillanatban bekapott gól, újabb büntetőpárbajba sodorta a feleket, amelynek végén ismét a zöld-fehérek örülhettek.

Labdarúgás női 2016.03.28 Fölényes győzelem Győrben (GALÉRIA + VIDEÓ)

Fölényes győzelem Győrben (GALÉRIA + VIDEÓ) Úgy kezdte a felsőházi rájátszást női csapatunk, ahogy kell.

Labdarúgás női 2016.03.13 Volt ez is, az is

Volt ez is, az is Második helyen állnak az U15-ös lányok.

Labdarúgás női 2016.03.13 Astra Elios-HFC - MTK Hungária FC 2-2 (0-2) VIDEÓ

Astra Elios-HFC - MTK Hungária FC 2-2 (0-2) VIDEÓ Herczeg és Pádár góljára is tudott válaszolni az Astra.

Labdarúgás női 2016.03.03 Jó főpróba a rajt előtt

Jó főpróba a rajt előtt A Vasas vendégeként, a Pasaréti műfüves pályán játszott felkészülési mérkőzést az MTK Hungária FC U15-ös együttese. Gólgazdag siker lett a vége.

Labdarúgás női 2016.03.02 Így vertük a Kókát (VIDEÓ)

Így vertük a Kókát (VIDEÓ) JET-SOL Liga 13. forduló: MTK Hungária FC - Kóka FNLA 3-0 (0-0) összefoglaló - MLSZ TV

Labdarúgás női 2016.02.11 Az elitkörre készülnek

Az elitkörre készülnek A Schumi Dorottya vezette U17-es női labdarúgó-válogatott 3-0-ra nyert az északírek elleni felkészülési mérkőzésen. A harmadik magyar találatot Vasas Lea, az MTK Hungária FC játékosa szerezte.

Labdarúgás női 2016.02.04 Gyere hozzánk focizni!

Gyere hozzánk focizni! Minden fiatalt vár az MTK Hungária FC!