Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Csere 90' Ihezou helyett Zholchiyeva az időhúzó csere.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 80' Szőcs bravúrosat védett Gabelia lövésénél.
Gólhelyzet 78' Szőcs elcsúszott, majd hatalmas védést mutatott be.
Csere 76' Farádi-Szabó váltotta Papp Dórát.
Gólhelyzet 75' Méry passzolt a kapus mellett Nagy Lillának, aki éles szögből kapufát lőtt.
Csere 68' Messomo váltotta Kortet.
Csere 63' Méry Rita váltotta Kós Petrát.
Lövés 62' Nagy Lilla lőtt éles szögből, elsuhant a kapu előtt a labda.
Sárga lap 56' Turányi kapott sárga lapot.
Gól 54' Megpattanó labdából Szőcs öngól, hárommal mennek a vendégek. MTK Hungária FC - BIIK Kazygurt 0-3.
Csere 52' Kazah csere, Adule helyett Babshuk.
Gól 48' Gabelia futott el védőink között, majd gurított a bal alsóba. MTK Hungária FC - BIIK Kazygurt 0-2.
Csere 46' Félidőben cserélt Szabados György, Nagy Alexandra váltotta Szabó Zsuzsannát.
Elkezdődött a második félidő 46' A második félidőt az MTK Hungária kezdte.
Vége az első félidőnek 45+1' 45bperc játék után MTK Hungária FC - BIIK Kazygurt 0-1.
Infó 45' 1 perc a ráadás.
Gól 38' Balszerencsésen megpattanó beadásból vezetést szerzett Ihezuo. MTK Hungária FC - BIIK Kazygurt 0-1.
Lövés 32' Litvinenko távoli lövése nem okozott gondod Szőcsnek.
Szabálytalanság 30' Papp Dórát rúgta fel ellenfele, szabadrúgás.
Ápolás 26' Papp Dórát kellett ápolni, szerencsére tudja folytatni.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 23' Ihezuo lövését védte Szőcs.
Sérülés 20' Nagy Lilla maradt lent miután ellenfelével ütközött.
Lövés 16' Adule lőtt, Szőcs higgadtan nézte, kaput nem talált.
Lövés 13' Ihezuo csúszott el lövés közben, nem talált kaput.
Ápolás 10' Adule és Gabelia között maradt lent Tóth, ápolás után tudta folytatni a mérkőzést.
Infó 8' Keresik a fogást egymáson a csapatok, de ez egyelőre kimerül távoli lövésekben és középpályás játékban.
Elkezdődött az első félidő 1' Kékben játszik csapatunk, sárgában a kazahok, akik a.meccset kezdték.
Infó 0' Demeter Réka és Palkovics Nóra sérülés miatt nem tudja vállalni a játékot, helyükre Vasas Lea és Szabó Dorottya került a keretbe.
Összeállítás 0' A kazah BIIK-Kazygurt csapata: Grebenyuk - Dunnigan, Mashkova, Krasyukova, Myasnikova - Korte, Kirigizbaeva - Adule, Litvinenko, Ihezuo - Gabelia. Kispad: Shoikina - BAbshuk, Messomo, Ngandi, Bortnikova, Zholchiyeva, Nikolayenko. Vezetőedző: Kaloyan Petkov.
Összeállítás 0' Az MTK Hungária FC csapatA: Szőcs - Szabó Zs., Turányi, Tóth, Pinczi - Papp, Csányi, Hummel-Smuczer - Nagy L., Kós, Oláh. Kispad: Varga - Vasas, Méry, Farádi-Szabó, Szabó D., Ujvári, Nagy A. Vezetőedző: Szabados György.
Infó 0' A mérkőzésen ismét szlovák-görög játékvezetői csapat tevékenykedik. A játékvezető Zuzana Kováčová, segítői Slavomira Majkuthová és Chrysoula Kouromylia. A tartalék játékvezető Eleni Antoniou.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!