Keresés
0-2
(0-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+3' Érvényesült a Sporting CP erőfölénye, és két gólos győzelmet arattak a portugálok. Sporting CP - MTK Hungária 2-0.
Sárga lap 90+1' Nagy Lilla rúgott oda ellenfelének, sárgát kapott érte.
Infó 90' Három perc a ráadás.
Ápolás 88' Szabó visszatért a pályára ápolását követően, Csányi - aki a másik szélen játszik - szintén fájlalja a lábát, ismét görcsöl.
Csere 86' Venegas lépett pályára Borges helyett.
Gólhelyzet 82' Diana Silva lőtt kapufát, a labda lepattant róla a gólvonal felé. A Sporting játékosai reklamálnak, de a partjelző helyén maradt, jelezve, hogy nem volt bent a labda.
Gól 79' A csereként beállt Carvalhas megduplázta a Sporting CP előnyét. Sporting CP - MTK Hungária 2-0.
Csere 77' Méry Rita váltotta Újvári Izabellát.
Csere 74' A gólszerző Leite helyett Carvalhas folytatja a portugáloknál.
Szabálytalanság 74' Diana Silva lökte fel Szőcsöt, miközben a labda kapusunk kezében volt, de ez lapot nem ért.
Sárga lap 69' Papp Dórába belerohant Leite, majd jó ütemben dobta magát, az MTK játékosa sárgát kapott ezért.
Szabálytalanság 65' Újra kapunkban a labda, de D. Silva gólja les miatt nem érvényes.
Gól 61' Ana Leite vette át középen a bepattogó labdát, és a jobb alsóba lőtt. Sporting CP - MTK Hungária 1-0.
Szöglet 60' Szőcsnek kellett védeni F. Pinto fejesét követően.
Csere 55' Farádi-Szabó Edina kért cserét, helyére Hummel-Smuczer Angéla állt be.
Lövés 52' Diana Silva lőtt a kapu fölé középről.
Szabálytalanság 48' Csányit vágta fel Leite, a játékvezető érthetetlen módon a vétkesnek ítélt szabadrúgást.
Szabálytalanság 47' Csányi harcolt a Marchaoval, meg is szerezte a labdát, ami Újvári elé került, a partjelző pedig lest intett.
Csere 46' Félidőben cserélt Szabados György, Palkovics Nóra lépett pályára a sérült Demeter Réka helyett.
Elkezdődött a második félidő 46' Az MTK kezdte a második játékrészt.
Nézőszám 45+7' A mérkőzés hivatalos nézőszáma 500.
Vége az első félidőnek 45+2' Helyzetek voltak a Sporting oldalán, uralták a mérkőzést, de ennek ellenére nem játszott alárendelt szerepet az MTK Hungária. Félidőben: Sporting CP - MTK Hungária 0-0.
Infó 45' Kettő perc a hosszabbítás.
Szabálytalanság 43' Ana Borges pattant le Csányiról, a játékvezető a sima párharcot szabálytalannak ítélte.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 42' Borges beadása lövésre sikeredett, Szőcs gond nélkül fogta azt.
Lövés 39' Kezeztek a portugálok a büntetőterületen belül, talán meg is rúgták Nagy Lillát, a játékvezető hiába látta ezt közelről, nem fújta le, így Borges lőhetett, de nem veszélyeztette Szőcs kapuját.
Lövés 33' Szabó indult meg, Borges jött vele, vitt bokát és labdát is, de nem harsant a síp.
Infó 31' Demeter sántítva ugyan, de visszatért a pályára.
Infó 30' Ivószünetet rendelt el a játékvezető, közben Demetert vizsgálja közben Kincses doktor.
Szabálytalanság 29' Gólt szerzett a Sporting CP, de les miatt érvénytelenítette a játékvezető Diane Silva gólját.
Infó 28' Csányit ütközte le ellenfele, a játékvezető engedte a kemény játékot.
Infó 27' Tóth Barbara újra a pályán.
Szabálytalanság 25' Tóth Barbara maradt lent, F. Pinto durván lökte őt a büntetőterületen belül, sántítva hagyja el a pályát védőnk.
Infó 23' Farádi-Szabó újra a pályán, tudja folytatni a találkozót.
Ápolás 22' Farádi-Szabót kell ápolni az oldalvonalon kívül, ideiglenesen emberhátrányban a csapat.
Szabálytalanság 20' A játékvezető nem a játékot nézte, ezért lemaradt arról, hogy Farádi-Szabó kapott ütést a nyakára, igaz vétlen helyzetben.
Lövés 18' Szabó szerzett labdát, Ujvári indult meg, de nem tudta jól átvenni a labdát, ezért a portugálok kezdhettek támadásépítésbe ismételten.
Szöglet 16' A kapus csak második szándékból tudta fogni a szögletet, sajnos a lepattanó labdánál nem volt MTK játékos.
Lövés 15' Nagy Lilla harcolt ki szögletet.
Sárga lap 14' Csányi kapott sárga lapot, lerántották, és közben belerúgott ellenfelének lábába, a játékvezető ezt szabálytalannak találta.
Lövés 13' Pinczi blokkolta Ana Borges beadását, szöglet a Sportingnak.
Gólhelyzet 12' Diana Silva lépett ki két védő között, de Turányi mellett nem tudott jól lőni, ezért csak a kapu mellé szállt a labda.
Lövés 5' Diana Silva előtt adódott lehetőség, de nem tudott élni vele.
Lövés 4' Szőcsnek kellett fognia a felpörgő labdát, szerencsére Tatiana Pinto lövése nem volt veszélyes.
Szöglet 2' Szögletet követően csúszott el a labda a hosszú oldalra, ahonnan kapásból a kapu mellé lőttek a Sporting játékosai.
Elkezdődött az első félidő 1' A portugálok kezdték a találkozót.
Infó 0' Zöld-fehér csíkos felsőben és fekete nadrágban a pályaválasztó Sporting CP, kék szerelésben játszik az MTK.
Infó 0' Érkeznek a csapatok a pályára, perceken belül kezdődik a selejtezőkör 2. fordulója csapatunk számára.
Összeállítás 0' Az MTK Hungária csapata: Szőcs - Pinczi, Demeter, Turányi, Tóth - Farádi-Szabó, Csányi, Papp - Szabó, Ujvári, Nagy L. Kispad: Varga - Hummel-Smuczer, Kós, Méry, Oláh, Palkovics, Nagy A. Vezetőedző: Szabados György.
Összeállítás 0' A pályaválasztó Sporting CP csapatA: Morais - Fontemanha, Costa, Azevedo, Marchao - F. Pinto, Baldwin, T. Pinto - Borges, D. Silva, Leite. Kispad: Pereira - Venegas, Carvalhas, Cordeiro, Fidalgo, Figueiras, C. Silva. Vezetőedző: Nuno Preto Cristovao De Almeida.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Eleni Antoniou, segítői Chrysoula Kourompylia és Slavomira Majkuthová. A negyedik játékvezető Zuzana Kováčová.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!