Keresés
2-0
(0-0)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+5' Vége a mérkőzésnek, Szabó és Méry góljaival sikerrel vette első mérkőzését a csapat. MTK Hungária FC - WFC Hajvalia 2-0.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 90+2' Gjegji lőtt kapufát.
Gól 83' Papp Dóra hibátlan beadásaból a születésnapos Méry Rita bombázott a jobb felsőbe. MTK Hungária FC - WFC Hajvalia 2-0
Sérülés 82' Nagy Lillát kell ápolni.
Gólhelyzet 81' Méry futott saját térfeléről, önzetlenül Nagy Lillának passzolt, de a gól elmaradt.
Gólhelyzet 79' Halilaj tört kapura, Varga eszén azonban nem járt túl.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 77' Varga fogta Krasniqi lövését.
Csere 74' A gólszerző Szabó Zsuzsanna helyett Papp Dóra folytatja.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 64' Nagy Lilla szögletét Méry csúsztatta meg, Baldwin hárított.
Gól 60' Szabó Zsuzsanna kapott tökéletes labdát, egyedül tört kapura, és a bal alsóba helyezett. MTK Hungária FC - WFC Hajvalia 1-0
Lövés 58' Egy percen belül két nagy helyzet az MTK előtt, de Baldwin a helyén volt.
Csere 57' Hummel-Smuczer helyett Farádi-Szabó a palyán, Oláh helyett pedig Méry.
Csere 57' Halilaj lepett palyára vendég oldalon Bajra helyett.
Gólhelyzet 55' Jobbról érkező beadásnál Palkovics rúgott luftot.
Csere 49' Shala váltotta Musát.
Elkezdődött a második félidő 46' Csere nélkül a csapatok, elkezdődött a 2. félidő.
Vége az első félidőnek 45+1' Egy félidőnyi játékot követően MTK Hungária FC - WFC Hajvalia 0-0.
Infó 45' Egy perc a ráadás.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 43' Hummel-Smuczer távoli lövését csúsztatták szögletre a vendégek.
Lövés 35' Tóth beadásából Oláh fejelt a kapu fölé.
Csere 35' Rama helyett Gjegji folytatja a Hajvalia csapatában.
Lövés 28' Musa lövése nem veszélyeztette Varga kapuját.
Lövés 25' Nagy Lilla centerezéséből Szabó lőtt a kapu mellé.
Lövés 21' Szabó Zsuzsanna ugrott ki a bal szélen, okosan átemelte a kapust, lövése nem sokkal ugyan, de elkerülte a vendégek kapuját.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 20' Nagy Lilla újabb jó beadását követően Oláh próbált kapura lőni, de Baldwin a helyén volt.
Lövés 19' Curraj beadásából Bajramaj fejelt kapu mellé.
Szabálytalanság 12' Hummel-Smuczer buktatását követően Kasrati teátrális mozdulatokkal maradt lent a gyepen, szerencsére ápolásra nem szorult.
Lövés 11' Nagy Lilla beadásából Oláh Adrienn fejelt volna, de védője jó ütemben zárta őt ki.
Szabálytalanság 9' Haxha tartotta fel Oláht, szabadrúgás a kaputól 23 méterre.
Gólhelyzet 7' Oláh Adrienn szabadrúgásából Nagy Lilla fejelt a kapu fölé.
Szabálytalanság 6' Nagy Lillát rúgták fel, szöglettel felérő szabadrúgás az MTK-nak.
Elkezdődött az első félidő 1' A mérkőzést az MTK Hungária FC kezdte.
Infó 0' Pályán a csapatok, fehér-kék-fehér szerelésben az MTK, pirosban pedig a vendég Hajvalia.
Összeállítás 0' A WFC Hajvalia csapata: Baldwin - Curraj, Smitaité, Haxha, Elezaj - Kastrati - Bajra, Musa, Bajramaj, Krasniqi, Rama. Kispad: Musa - Tota, Shala, Behluli, Gjegji, Halilaj, Miftari. Vezetőedző: Emin Bajrami.
Összeállítás 0' Az MTK Hungária FC összeállítása: Varga - Pinczi, Demeter, Turányi, Tóth - Palkovics, Hummel-Smuczer, Csányi - Szabó, Oláh, Nagy L. Kispad: Szőcs - Vasas, Kós, Papp, Méry, Farádi-Szabó, Nagy A. Vezetőedző: Szabados György.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Eleni Antoniou, segítői Chrysoula Kourompylia és Yordanka Korcheva. A negyedik játékvezető Galiya Echeva.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!